PROJE TAAHHÜT

Firmamız, inşaat sektöründe kaliteli hizmet sunmayı hedefler. Müşteri odaklı çözümler geliştirir, kalite kontrolüyle yüksek standartları korur, zamanında ve bütçeye uygun teslimat sağlar ve müşterilerle sıkı iletişim içinde çalışarak memnuniyetlerini kazanır.

PROJE TAAHHÜT

1993 yılının Nisan ayında kurulan True Proje İnşaat, İstanbul, Mersin başta olmak üzere Türkiye’deki tüm illere otel, tatil köyü, villa, konut inşaatı ve mimari – statik proje hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Yıllar içinde yaptığı kalite odaklı üretim ve kullanışlı mimari çözümler sayesinde Türkiye’de saygın bir yer edinmiştir.

Firmamız 2003 yılında bir şirket kurarak otomasyon sektörüne ve 2004 yılında iştiraklarına bir şirket daha ekleyerek yapı malzemeleri sektörüne girmiş ve hala faal olarak devam etmektedir.

Sürekli gelişmekte ve değişmekte olan trendleri ve standartları takip eden firmamız, günümüzde modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, kaliteli ve güvenilir lüks konutlar ve villalar inşa etmektedir.

Firmamız titizlikle hazırlamış olduğu projelerde, güncel deprem yönetmeliği ve tasarım kurallarına uyarak her zaman kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır.

Kalite, güven, müşteri memnuniyeti ve süreklilik ilkeleriyle yola çıkan firmamızın amacı müşterilerimizin hayatlarına dokunmak ve yaşanabilir ve konforlu yaşam alanları üretmektir.

Taahhüt Nedir?

Taahhüt, üstüne veya üzerine alma, bir işi yapacağına dair söz verme, bir işin yapılması için resmi şekilde sözleşme yapma, işin yapılması adına borç altına girme ve vaatte bulunma anlamına gelmektedir.

İnşaat Taahhüt İşlemleri Nasıl Yapılır?

Mülkiyeti başkasına veya başkalarına ait olacak bir yapının yapımını taahhüt ederek inşaat işlemlerini yapan işletmeye “İnşaat Taahhüt İşletmesi” denir. İnşaat taahhüt işletmesi tanımdan da anlaşıldığı üzere inşaat taahhüt işletmeleri bir yapıyı inşa ettirmek isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat faaliyetlerini üstlenir ve yapının şartnamelere ve standartlara uygun şekilde yapılması işlerini üslenir. Bu ilişki işveren (inşaatı yaptırmak isteyen gerçek veya tüzel kişi) ile inşaat taahhüt işletmesi arasında yapılacak olan bir taahhüt sözleşmesi ile başlar.

İhaleye çıkarılmış olan projeye inşaat taahhüt işletmeleri tarafından teklifler verilir. Verilen teklifler işveren veya işveren vekilleri tarafından değerlendirilir ve en uygun teklifi vermiş olan inşaat taahhüt işletmesi ile sözleşme imzalanır ve inşaat yapımına başlanır.

İşveren ile inşaat taahhüt işletmesi arasında yapılacak olan binanın inşa edilmesine için yapılacak sözleşmeden önce, işverenin yapacak olduğu işlemler aşağıda belirtilmiştir.

———————————————–

True Proje İnşaat olarak, yapılacak olan yapının tasarım safhalarından başlayarak, işverenin istekleri doğrultusunda ekonomik ve fonksiyonel çözümlerle gerek proje gerekse imalatlar gerçekleştirmekteyiz. Üretim planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile True Proje İnşaat olarak işi hedeflenen, maliyetler ve süreler içinde bitirilmesi için iş güvenliği ve iş programı gibi faaliyetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde, proje sahiplerine anahtar teslim olarak istemiş oldukları yapıyı teslim etmekteyiz.

 

————————————————-

Proje Taahhüt

Ziya Erden Tatil Köyü

Alden Sitesi

Ferayi Sitesi